Studujete homeopatii nebo máte už dokonce vystudováno?          Milujete ji?          Potřebujete více praxe?          Zkoušíte nabyté znalosti uplatnit ze začátku třeba jen v okruhu svých nejbližších?          Víte, na co se zaměřit při rozhovoru s (potenciálním) pacientem?          Chcete se procvičit ve vedení homeopatického rozhovoru?          Jaká témata vidíte v pacientově příběhu jako nejvýraznější?          Do jaké říše byste pacienta zařadili a proč?          Jaké pocity ve vás pacient vyvolává a jak to promítnout do léku?          Proč pro daného člověka navrhujete lék z říše minerálů a ne rostlinný lék?, jaký je v tom rozdíl?          Jak poznáte, že se pacient uzdravuje?          Jak to, že ten chlap je minerál, když se projevoval jako zvíře?          K jakému okruhu rostlin přiřadit pacientčin příběh?

 

 

 

Praktické homeopatické studium

 

 

Škola Homeopatie v Prostějově nabízí jedinečnou možnost dosavadní teoretické znalosti nejen rozšířit, ale hlavně proměnit je ve skutečné praktické zkušenosti.

 

Studijní program je koncipován se zaměřením na vedení případů, analýzu, definování témat pacienta, návrhu případného léku a diferenciální diagnostiku, to vše v přátelském okruhu spřízněných duší nadšených pro homeopatii, v útulném prostředí s dostatkem občerstvení.

 

Součástí každého výukového setkání je minimálně jedna supervize.To vše je garantováno dlouholetou lektorkou a homeopatkou, Jitkou Semelovou.

 

Výuka probíhá jednou měsíčně v sobotu, v soukromém prostředí v Prostějově, krásně funguje spolujízda se spolužáky.

 

 

Ohlasy současných studentů:

  • Praxe, praxe, praxe... supervize vedená vynikající učitelkou je k nezaplacení. Je pro mě obohacující setkávání s podobně naladěnými homeopaty absolventy a studenty. Energie těchto setkání je intenzívní a neopakovatelná

  • Baví mě dobrodružství při supervizích, hledání léku je jak plavba pro mě ještě málo zmapovaným mořem...

  • Homeorelax v Prostějově pro mne vždy - množství informací z praxe, bezpečné prostředí = možnost se na cokoliv homeo zeptat, dobří lidé naokolo a výborná káva

  • Najít rubriky na pacientovi a zažít je, je zkušenost, která se nedá ničím nahradit:, je to nezapomenutelné. Je to klíč k tomu, jak se opravdu homeopatem stát.