Vaše otázky:

Datum: 01.05.2018

Vložil: Kristýna

Titulek: Hemangiom

Dobrý den, mám téměř měsíčního syna a má na víčku hemangiom.Chci se zeptat zda máte nějakou zkušenost s léčbou homeopatiky a jaká je účinnost.
Děkuji

Datum: 07.05.2018

Vložil: jv

Titulek: Re: Hemangiom

Dobrý den, Kristýno,
díky za Vás zajímavý dotaz.
"Jahodové znaménko" jsem ještě ve své praxi neměla, jeho homeopatickou léčbu znám pouze z psaných případů.
Z homeo. literatury vidím, že léky přímo na hemangiom dostupné jsou, ráda bych se tedy o pomoc pokusila. Správně vybraný lék vždy funguje 100%. Někdy je třeba podat několik léků po sobě (např. na různé fáze onemocnění), žádný z nich nemá nikdy žádné nežádoucí vedlejší účinky (na rozdíl od standardních metod léčby - u hemangiomu - steroidy/ chirurgický zásah).
Pokud bude chtít, můžete mi pro více informací o homeopatii zavolat nebo se rovnou objednat (tlf/ email).
Hezký den,
jv

Datum: 12.12.2017

Vložil: Jana

Titulek: Syn 11 měsíců špatně spí

Dobrý den,
Syn je kojeny a od narození se budí každé 2 hod, někdy spí déle někdy se budí i po půl hodině a chce prso. Tak určitě za to někdy můžou zuby jindy asi bříško. Někdy se vzbudí a pláče a nechce nic jen sebou háže do stran, nakonec si prso vezme a usne. Je něco co bych mu mohla dát, aby spinkal lépe? Moc děkuji

Datum: 31.01.2018

Vložil: JanaV

Titulek: Re: Syn 11 měsíců špatně spí

Dobrý den, paní Jano,
příčin nespavosti u miminek je celá řada – od vlastní „nátury“ dítka, přes růst zoubků až po vedlejší účinky očkování. Píšete, že chlapeček spí neklidně už od narození – tedy bych neviděla jasnou příčinu v růstu zoubků, i když v tom období se to celé může ještě zvýraznit.
Abych Vám mohla pomoct, potřebovala bych dítko vidět a s Vámi mluvit a probrat více detailů.
Pokud máte zájem,
ozvěte se mi na tlf nebo e-mail a domluvíme se osobní setkání.
Hezký den,
jv

Datum: 06.12.2016

Vložil: Katka

Titulek: migréna

Dobrý den,
rok a půl trpím migrénami. Jedná o migrénu bez aury, která většinou nastupuje ráno po probuzení - občas ve večerních hodinách a trvá zpravidla celé dopoledne, až po obědě bolest ustává. Bolest má střídavě tupý i pulzující charakter. Doprovází ji bledost, celková únava, nevolnost, někdy zvracení. Na světlo a zvuky tolik citlivá nejsem. Migréna se zpravidla vždy objevuje na pravé straně, dokonce na jednom specifickém místě. Záchvaty mívám pravidelně jedenkrát týdně, někdy po 8-9 dnech.
Je mi 20 let a jiné zdravotní obtíže nemám.
Poraďte mi prosím. Co byste doporučovala?
Budu Vám moc vděčná za jakoukoliv radu.
Děkuji!
Hezký den.

Datum: 31.01.2018

Vložil: jv

Titulek: Re: migréna

Dobrý den, paní Katko,
děkuji Vám za podrobný popis migrény.
Homeopatie léčí individuálně předepsaným lékem, tedy lékem vybraným na každého daného pacienta. Když budeme mít skupinu 100 lidí s jednotnou diagnózou „migréna“, je možné, že každý odejde s úplně jiným homeopatickým lékem.
K předpisu takového přípravku potřebuji více informací a osobní setkání – musím Vás trochu poznat.
Ozvěte se telefonicky či emaliem a domluvíme osobní konzultaci.
Hezký den,
jv

Datum: 10.11.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Zatvrdliny v prsou

Dobry den, mam 4 mesicni dceru, ktera je pllne kojena. Posledni mesic hodne trpim na zatvrdliny (nekdy bolestive) v obou prsech. Objevuji se cca ob 2,3 dny. Technika prisati je spravna, prsy vyprazdnuji. Je vhodne uzivat Phytolacca decandra, pripadne co jineho doporucujete? Jak dlouho mohu uzivat tento pripravek. Dekuji

Datum: 22.05.2017

Vložil: JanaV

Titulek: Re: Zatvrdliny v prsou

Dobrý den,
Phytolacca je jedním z přípravků, které na zatvrdliny mohou pomoci. Z Vašeho dotazu mi není jasné, jestli jste tu Phyt už brala či ne. Jde o to, když se použije nesprávný lék, tak si jeho symptomy můžete vyvolat, což bych Vám nepřala. Můžete mi zavolat?

Datum: 01.11.2016

Vložil: Eva

Titulek: Zadní ryma

Dobrý den p.doktorko lecim se na imunologii v Brně jezdim na infuze endoglobulinu je možná nějaká léčba tak zvanou zadní rýmu nikdo mi není schopen poradit co s tím děkuji pěkný den Eva P

Datum: 01.08.2016

Vložil: Jitka M

Titulek: Kojenec a zoubky

Dobrý den,mám 5.m syna a uz se mu prořezavaji zoubyk,zatim ma dva,ale trpi ,nebreci,ale spise jakoby knuci bolesti a skoro nespi.Silene si porad protira ocicko a to i ve spanku,az jej to vzbudi.Jinak je to smisek,skoro neplace,ji a pije normalne,nekojime.NECHCI davat zadnou chemii.Nema teplotu a spise zacpu,tak nevim,co podat Chanomille se bojim,aby ho neucpala uplne.Děkuji za odpověď

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek