Vaše otázky:

Datum: 12.09.2019

Vložil: Magda

Titulek: Nespavost

Dobry den zkouším vam volat ake neúspěšně cislo na nasich strankach je dostupné .Chtela ksem se k vam obednat mam 7mesicni holcicku je dost aktivni uz od malička nebyla zadny spáč ale osleni mesic me vecery nespi davam ji spat pozdně a zadny vyznam ro nema pres den spi 1h max 2h to je vse a vecer  jw jedno zda jde spat v 20h nebo ve 22h zbudi sw treba v 1h a do 3h nespi chce si hrat nebo kolem 4h uu je vyspana a do toho se mi 3×zbudi na jidlo :(  ja jsme hotova bereme nake kapicky.z lekarny na spani nepomaha to pres den lozi chodim s ni plavat  a nic nepomaha 2tydne chodime cvicit az ji unavim vse je marne prosím o pomoc radu urcite musi neke homeopatika byt aby byla klidnější nebo spala alespon 6nebo 8h v kuse dekuji moc .

Datum: 20.09.2019

Vložil: jq

Titulek: Re: Nespavost

Dobrý den, Magdi,
určitě mi ještě zkuste zavolat, telefon mi normálně funguje bez potíží.
Vaši dcerku učitě budu potřebovat vidět, abych mohla správně předepsat.
j

Datum: 08.08.2019

Vložil: Drahomíra Holubová

Titulek: Kočka - močové krystalky

Dobrý den, prosím o radu při léčbě mojí 19 leté kočičky. Problém začal cca před 2 týdny častým močením malého množství moči. Občas se vyskytl i malý krvavý chuchvalec. Vet.naordinovala ATB po zjištění, že v moči jsou bílé krvinky a bílkoviny, která jsem se neodvážila nepodávat. K tomu jsem dávala Cantharis 9 CH a Equisetum hiemale 9 CH + Arnicu, protože kočička měla zjevně bolesti. Po dobrání ATB byla moč vyšetřena též na sediment s výsledkem přítomnosti moč. krystalů, které působí zraňování měchýře. Kočička je živená převážně mokrým krmivem zn.Cosma = bez obilnin a příměsí, minimálně granulemi Purizone bez obilnin. Pokud je to možné, prosím o radu, jaká homeopatika by byla nejvhodnější. Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď, Drahomíra Holubová

Datum: 09.09.2019

Vložil: JanaV

Titulek: Re: Kočka - močové krystalky

Dobrý den, paní Holubová,
je mi líto, že odpovídám až teď, ale přes léto je poradna zavřená, jsem ale relativně kdykoli dostupná na tlf....
Tak snad už je kočička ok.... kdyby ne, zavolte.
Kombinaci homeopatických léků nedoporučuji, protože každý lék má jiný účinek, a přoi multi-podání se těžko odlišuje, který z koktejlu působí jak. Tedy vždy je lepší jen jeden lék, pak se jasně ukáže JESTLI/ JAK zabírá. Pokud močové krystaly u kočičky přetrvávají, je k dispozici několik léků, které léčí urologický systém - ten bývý u kočiček spolu s játry nejchoulostivější. Pro výběr správného léku bych potřebovala o Vaší kočičce VÍCE INFORMACÍ - je-li spíš pecivál, drží se doma, tlustší.... nebo arogantní, dožaduje se jídla, i třeba kousne.... - každý homeopatický lék má ještě svůj specifický "mentální obraz", který je brán v potaz při předpisu pro všechny živé organismy. Dejte vědět.jv

Datum: 13.01.2019

Vložil: Stanislav

Titulek: Zánět paty

Dobrý den trápí mě bolest paty(pravidelně jsem hrával nohejbal)nejdříve to bylo jen po hře,ale ted je to trvalé.Jaká homeopatika na tento problém?Dočetl jsem se o Hekla Lava.
Děkuji za odpověd.

Datum: 14.01.2019

Vložil: jv

Titulek: Re: Zánět paty

Dobrý den, pane Stanislave,
díky za Váš dotaz. Co se týká potíží s patními či jinde lokalizovanými ostruhami, je to častá potíž lidí nejrůznějšího věku.
Pokud se u Vás jedná o patní ostruhu, jako nejlepší a nejčastěji předepisovaný homeopatický lék se opravdu jeví HeklaLava, kterou lze předepsat čistě symptomaticky, tedy bez celostního pohledu.
Patní ostruha je výrostek na tvrdé tkání - kosti, sám je stejného materiálu, tedy jeho vznik i léčba bývá delší. Je potřeba trpělivost.
Doporučuji Hekla Lava c9 nebo jen d6, nejdříve kuličky, poté zkoušet vodný roztok. Pokud by ani po cca 2 měsících nebyla VŮBEC ŽÁDNÁ reakce, zkoušela bych vyšší potenci, ale ne každý den, abyste si naopak alší symptomy Hekly nevyvolal...
Pokud to ale ostruha není, Heklu nedoporučuji. Pak bych doporučila vyšetření u ortopeda.
Mějte se,
j

Datum: 07.01.2019

Vložil: Yvona

Titulek: menopauza

Dobry den, muzete mi, prosim, doporucit vhodnou alternativu pro zmirneni priznaku menopauzy, zejmena navalu a nervozity? Uzivam bezne dostupne preparaty, ale domnivam se, ze na mne nepusobi. Dekuji za radu.

Datum: 11.01.2019

Vložil: jv

Titulek: Re: menopauza

Dobrý den, Yvono, díky za Váš dotaz.
V první řadě je důležité, jestli užíváte hormonální antikoncepci.
Pak by mne zajímalo, jak dlouho už těmito symptomy trpíte - nevím, kolik Vám je, jestli jste po porodu, nebo jestli se návaly dostavily s nasazením HA či při změně - toto vše jsou důležité faktory, které nejčastěji (ale ne vždy) výrazně ovlivňují menstruaci.
Z homeopatického repertoáru existuje hned několik desítek léků, které tzv. dysmenorheu - potíže, které doprovází jinak normální menstruaci, předpesat (Lachesis, Sepia, Pulsatilla, Sulfur.......)
Nejúčinnější bude vždy předpis založený na osobní konzultaci - tedy předpis šitý na míru přímo Vám.
Mohu Vám proto nabídnout osobní konzultaci.
Přeji Vám pěkný den,
j

Datum: 11.01.2019

Vložil: jv

Titulek: Re: Re: menopauza

Aaaaaa, teď vidím, že v titulku je menopauza - tedy bude důležité vědět, jak dlouho už jste po ukončení menses, jaký býval její průběh, s případným pre-menstr. syndromem - rovněž návaly, podrážděnost, lítostivost, hádavost - tyto projevy se někdy při končící menses dočasně zvýrazní....
ale i tak jako závěr Vám mohu zodpovědně doporučit pouze osobní konzultaci.
j

Datum: 14.10.2018

Vložil: Zdena

Titulek: Genitalni opar

Moje 25 leta dcera ma genitalni opar. Byla u lekare a dostala antivirotika a masticku, ale od bolesti to samozrejme nepomaha. Chtela jsem se zeptat, jestli lze homeopatiky lecbu urychlit a pripadne jak. Dekuji

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek